počet produktů
0
cena nákupu
0 czk
měna: czk
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 9
Dnes: 2308
Celkem: 2230963
Kontaktní formulář
captcha

Péče o šperky

Péče o šperky

- Používat šperky jen k účelům, ke kterým jsou určeny, tzn. ke společenským účelům a rozhodně je nenosit při výkonu těžkých prací, prací na zahrádce, spaní atd.


- Chránit šperky před chemickými vlivy, např. v laboratoři, při lázeňských procedůrách apod.


- Šperky s kameny, perlami a sklodoplňky nenamáčet v horké vodě a saponátech, které nejsou určeny k čištění šperků.


- Chránit šperky před nárazy a mechanickým poškozením.


- Stříbrné šperky reagují na nejrůznější chemické prostředky čerpáním-oxidací a proto je vždy odkládejte při koupání, mytí nádobí apod.


- U některých z vás může dojít ke zčernání šperku vlivem agresivního potu a proto doporučujeme stříbrné šperky při větší fyzické námaze odkládat.


- U plochých a pevných řetízků, náramků a náušnic se vyvarujte ostrého ohybu a před spánkem a při sportu je odkládejte.


- Šperky čistěte jen prostředky k tomuto účelu určeným – vata, hadřík, čistič stříbra atd. Po vyčištění je vždy opláchněte proudem vody       max.50 C teplé a následně dokonale vysušte. Šperky s antialergické, ušlechtilé oceli a titanu odpovídají normám Evropské unie.


Záruční a reklamační podmínky

Záruční doba na výrobní vady je 24 měsíců.
Záruka se vztahuje na vady, které vznikly v průběhu záruční doby prokazatelnou chybou výroby, technologického postupu nebo skrytou vadou materiálu.
Záruka se nevztahuje na vady šperku vzniklé v důsledku opotřebení způsobeného obvyklým užíváním viz Zákon č.136/2002 Sb. § 619 odst. 2 jako jsou např. poškrábání, oxidace stříbra, oxidace bižuterie, otěr rhodiování stříbrného šperku, otěr zlaceného ocelového šperku v lázni PVD (modrá, černá, červená, žlutá), vypadnutí kamenu atd.
Záruka se nevztahuje na vady šperku způsobené nevhodným zacházením nebo mechanickými vlivy, jakými jsou např. přetržení řetízků a náramků, deformace prstenů, ohnutí a následné ulomení dříku náušnic, rozbití kamenu nebo sklodoplňku.
Po uplynutí záruční doby nárok na uznání reklamace zaniká.
Při reklamaci vždy předkládejte doklad o koupi našeho zboží.
Opravy za úhradu neprovádíme, poškozený výrobek zákazníkem při nedodržení záručních podmínek je neopravitelný, náhrada možná pouze za nový placený kus.

 

ماهواره جیبی اندروید کانال سک30در تلگرام کانال تلگرام کانال پروکسی تلگرام خرید بلیط هواپیما proxy for telegram
فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی سیستم همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی